روش های پرداخت وجه

پرداخت آنلاین:

در صورت انتخاب پرداخت آنلاین از طریق کارتهای عضو شبکه شتاب به صفحه درگاه پرداخت بانک منتقل خواهید گردید. بهترین و امن ترین روش پرداخت استفاده از روش پرداخت آنلاین میباشد. پرداخت آنلاین در تمامی مراحل خرید و ثبت سفارش فعال بوده و شما میتوانید پس از نهائی کردن سفارش خود وجه سفارش خود را به صورت آنلاین از طریق کارت های بانکی پرداخت نمائید. لازم به ذکر است جهت استفاده از سیستم پرداخت آنلاین، کارت بانکی شما باید دارای رمز دوم و کد CVV2 و تاریخ انقضا باشد، در غیر این صورت با مراجعه به خود پرداز و یا شعب بانک مربوطه نسبت به فعال کردن رمز دوم کارت خود اقدام فرمائید.

تذکر: حتماً پس از انتقال به صفحه درگاه پرداخت آدرس صفحه را بررسی نمائید و از امن بودن صفحه مطمئن شوید(شروع آدرس با پروتکل SSL یعنی https:// باشد).

واریز بانکی:

در صورتیکه به هر علت امکان پرداخت آنلاین برای شما فراهم نیست شما میتوانید با مراجعه به بانک و یا از طریق دستگاههای ATM مبلغ سفارش خود را به یکی از حسابهای تعیین شده در سایت واریز فرمائید و یا با روشهای متنوع پرداختهای الکترونیکی غیر حضوری از طریق سایت بانک خود اقدام به پرداخت نمائید.

لازم به ذکر است پس از واریز وجه حتما اطلاعات واریزی را به همراه شماره سفارش در سیستم ثبت و به اطلاع فروشگاه رسانده تا عملیات خرید شما پس از بررسی تکمیل گردیده و در اسرع وقت به دستتان خواهید رسید. لازم به ذکر است ارسال سفارش شما در این حالت منوط به پرداخت شما و تائید پرداخت می باشد. همچنین لازم به ذکر است یک نسخه از خلاصه خرید شما به آدرس ایمیل شما ارسال میگردد.

بازپرداخت وجه و انصراف از ارسال کالا

در صورتیکه به هر دلیلی پس از واریز وجه و قبل از ارسال کالا از خرید منصرف شدید، درخواست بازپرداخت وجه خود را به صورت مکتوب در سایت ثبت نمائید تا سفارش شما کنسل شده و مبلغ واریزی شما به حساب شما عودت داده شود.