ضمن تشکر از انتخاب شما کاربر محترم از آنجا که استفاده از این سایت به هر شکل به معنای قبول شرایط مندرج در بخش قوانین است لطفا موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید.

قوانین و مقررات استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی ساختمون

ورود کاربران به وب سایت و عضویت و خرید و استفاده از خدمات ارائه شده در وب سایت به معنای آگاهی کامل و پذیرفتن قوانین و شرایط استفاده از وب سایت ، کالاها و خدمات فروشگاه اینترنتی ساختمون خواهد بود. کاربر با عضویت و ثبت سفارش کلیه شرایط و قوانین وب سایت را قبول نموده است. قوانین و شرایط مندرج در سایت همواره جایگزین کلیه توافق های قبلی خواهد بود.

قوانین کلی فروشگاه اینترنتی ساختمون

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های ساختمون منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ساختمون تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

زمان و نحوه ارسال سفارشات:

ابتدا قبل از هرگونه خرید و ثبت سفارش با توجه به اینکه یکسری از محصولات فروشگاه سفارشی می باشد جهت استعلام کالای مورد نظر از طریق صفحه تماس با کارشناسان سایت در ارتباط باشید.

ارسال کالاهای غیر سفارشی که تا قبل از ساعت ۱۶ ثبت سفارش می‌شوند در شهر شیراز در همان روز انجام می‌شود، در غیر اینصورت فردای آن روز سفارشات ارسال می‌شوند.

کالاهای غیر سفارشی که تا قبل از ساعت ۱۲ ثبت سفارش می‌شوند، در صورت آماده بودن در همان روز ارسال می‌شوند، در غیر اینصورت فردای آن روز سفارشات ارسال می‌شوند.

ارسال سفارشات در محدوده شهری شیراز رایگان می باشد.

ارسال به دیگر شهرستان ها از طریق باربری، تیپاکس و پست انجام می‌شود.

هزینه ارسال بار تا باربری بر عهده این فروشگاه می باشد و از باربری تا مقصد به عهده خریدار محترم می باشد.

زمان ارسال کالاهای سفارشی یک هفته تا سه هفته متغییر می باشد.

درصورتی که کالای مورد نظر شما سفارشی باشد جهت اطلاع از زمان دقیق تحویل آن با کارشناسان سایت در تماس باشید.

قبل از ارسال کالا توسط فروشگاه اینترنتی ساختمون هماهنگی های لازم با خریدار محترم انجام می‌شود.

شما می توانید انتقادات، پیشنهادات و شکایات خود را از این صفحه باما در میان بگذارید.