حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

شیرالات سرویس بهداشتی

چه مدل شیرآلاتی برای سرویس بهداشتی مناسب تر می باشد؟

در بازار انواع متفاوتی از شیرآلات موجود است.که متداول ترین آنها شیرآلات اهرمی می باشد. اما شیرآلات سنسور دار و یا شیرآلات پدالی به دلیل عدم تماس با دست می تواند پاکیزگی بیشتری را در محیط حفظ نماید.

شیرآلات اهرمی

شیرآلات هوشمند که با قرار گرفتن دست زیر آن کارمی کنند انتخاب خوبی هستند. شیرهای هوشمند هم باعث صرفه جویی در مصرف آب می شوند و هم اینکه به دلیل عدم تماس دست مانع از انتقال باکتری ها می شوند. و می توانند باعث افزایش فشار آب در طبقات بالایی ساختمان ها شوند.این نوع شیرآلات توسط برق و در صورت قطعی برق به وسیله باتری کار می کنند. و اغلب آنان دارای یک چشم سنسور می باشند که وقتی اجسام مقابل آن قرار گیرند کار می کند. البته شیرآلات پدالی به دلیل آن که با برق کار نمی کنند برای محیط ها و فضاهای شلوغ کاربرد بهتری دارند.

معمولا می گویند که جنس شیرآلات آنتی باکتریال باشد. شیرآلات سرویس بهداشتی منظور از آنتی باکتریال عناصری مثل مس و نقره است. و بهتر است که آلیاژ داخل آن سرب کمتری داشته باشد. چون به مرور زمان سرب وارد آب میشود و میتواند برای بدن مضر باشد.

شیرآلات چشمی

چه نوع شیرآلاتی برای سنگ روشویی یا کابینت ما مناسب تر است؟

برای روشویی های سنتی می توان انواع شیرآلات اهرمی و هوشمند را به کار برد اگر کاسه روشویی شما رنگ طلایی دارد و فاقد شیر همراه است شیرآلات رنگ طلایی جلوه ی زیباتری به آن میدهد.و البته رنگ نقره ای رنگی است که با تمامی رنگ ها میتواند همخوانی داشته باشد. بهتر استشیرآلات خریداری شده خارجی نباشند که در صورت خرابی امکان تعمیر آن توسط پشتیبانی ها میسر شود.

admin
ارسال دیدگاه
ارتباط با ما
آدرس : شیراز،بلوار بعثت ، خیابان مشیرغربی(برق) ، فروشگاه نیکاو
071-32339833
info[@]3akhtemon.com
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X